Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
Produkty
Menu

Konto studenckie

    Jednym z lepszych kont bankowych jest konto bankowe mbank. Pomimo, że nie jest ono stricte dedykowane dla studentów nadaje się ono znakomicie na konto studenckie a dodatkowo po studiach nie musimy zmieniać konta na zwykłe, lecz możemy pozostać przy ekoncie.

     Konto w mbanku ma wiele zalet, jedną z nich to to, że jest ono internetowe w związku z czym nie wiążą się z nim opłaty oprócz opłaty za kartę a jeśli nią płacimy minimum 100zł to również i ona jest za darmo.

    Decydując się na inne konto bankowe, które jest płatne kilka lub kilkanaście zł na miesiąc skazujemy się na straty rzędu kilkudziesięciu lub nawet ponad 100zł rocznie.
Dostęp do pieniędzy jest wygodny, bo za pomocą bankomatów Euronetu wybierzemy pieniądze za darmo a wpłacimy we wpłatomatach, których w dużych miastach nie brakuje.
Kolejną zaletą konta w mbanku jest jego duża popularność dlatego też kupując w Internecie jest duże prawdopodobieństwo, że sprzedawca też ma konto w mbanku a co oznacza, że przelew do niego powinien dotrzeć natychmiast przez co może on wysłać towar natychmiast po naszej wpłacie a nie jak to jest podczas wysyłania pieniędzy z jednego banku do drugiego, kiedy to często trzeba czekać dzień na pieniądze.

Zatem jako konto studenckie polecam ekonto, które lata temu sam założyłem i używam do dzisiaj.Reklamacopyright © e-targ.pl