Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
Produkty
Menu

Panele MDFGolf 2 - panel z MDFu pod głośnik 165mm (2 sztuki)

Zobacz koniecznie:Montaż panelu MDF w golf 2 - głośniki w drzwi Zastosowanie:Panel wykonany jest z MDFu i oklejony czarną włókniną pozwala zamontować głośniki samochodowe o średnicy 165mm  w golfie 2 w miejsce 130mm fabrycznych głośników. Grubość panela to 49mm co pozwala na montaż głośników o dużej głębokości oraz zapewnia im stabilne mocowanie. Montaż polega na odcieciu plastikowego mocowania głośnika i przykreceniu wkrętami w to miejsce panela (szczególowy opis ze zdjęciami na www.powe.pl . Cena dotyczy kompletu (2 sztuki).
Panel dystansowy z MDFu pod głośnik 100mm (2 sztuki)

Zastosowanie:Panel wykonany z MDFu oklejony czarną włókniną służy do mocowania głośników 100m na tapicerce lub tylnej półce. Zapewnia stabilne mocowanie głośnika i umożliwia montaż głośników o większej głębokości.Wymiary średnica zewnętrzna 133mm wewnętrzna 92mm (+-1mm). Cena dotyczy kompletu (2 sztuki).Panel dystansowy z MDFu pod głośnik 130mm (2 sztuki)

Zobacz koniecznie:Przykładowy montaż - głośniki w drzwi Zastosowanie:Panel wykonany z MDFu oklejony czarną włókniną  pozwala zamontować głośniki samochodowe o średnicy 130mm na tapicerce lub tylnej półce.  Posiadamy też w ofercie maskownice 165mm pasujące do tych paneli.   Zapewnia stabilne mocowanie głośnika i umożliwia montaż głośników o większej głębokości. Cena dotyczy kompletu (2 sztuki).Panel dystansowy z MDFu pod głośnik 165mm (2 sztuki)

Zobacz koniecznie:Przykładowy montaż - głośniki w drzwi Zastosowanie:Panel wykonany z MDFu oklejony czarną włókniną  pozwala zamontować głośniki samochodowe o średnicy 165mm na tapicerce lub tylnej półce. Zapewnia stabilne mocowanie głośnika i umożliwia montaż głośników o większej głębokości. Wymiary 182mm średnica zewnetrzna i 144mm wewnętrzna. Panel jest wykonany z MDFu o grubości 16mm do tego dochodzi grubość materiału, czyli razem około 19mm.Posiadamy też w ofercie maskownice 165mm pasujące do tych paneli.  Cena dotyczy kompletu (2 sztuki).Polonez - panel z MDFu pod głośnik 165mm (2 sztuki)

Zobacz koniecznie:Sposób montażu - głośniki w drzwi Zastosowanie:Panel wykonany z MDFu oklejony czarną włókniną  pozwala zamontować głośniki samochodowe o średnicy 165mm na tapicerce  w polonezie. Mocowany jest przy pomocy czterech śrub z gwintem metrycznym M6. Dwa otwory pasują w fabryczne miejsca (otwory) a pozostałe dwa trzeba wywiercić. Takie mocowanie zapewnia bardzo dobrą stabilność głośnika midbasowego. Uwaga: Do poloneza Trucka są inne panele (muszą być grubsze). Cena dotyczy kompletu (2 sztuki).


Reklamacopyright © e-targ.pl