Ta strona stosuje pliki cookies. Poczytaj co to jest w polityka cookies
Produkty
Menu

Sprzedaj na Allegro

     Jeśli chcemy wystawić przedmioty na allegro należy kliknąć link „Sprzedaj”. Następnie należy się zalogować, czyli podać nazwę użytownika i hasło (otrzymaliśmy je przy rejestracji w allegro).

(Uwaga! Aby sprzedać trzeba najpierw mieć konto na Allegro - opis jak tego dokonać jest na stronie Jak założyć konto na Allegro). 

 Wybieramy format sprzedaży czyli „aukcja z licytacją” lub „kup teraz”. po czym wybieramy kategorię do której przynależy nasz produkt 
 

 Następnie wybieramy kategorię do której przynależy nasz produkt.
 

 W tym oknie wpisujemy tytuł aucji, oraz dokładny opis ogłoszenia. W zależności od kategorii pole pomiędzy tytułem, a treścią ogłoszenia może być inne.
Następnie możemy wgrać zdjęcie poprzez kliknięcie na buttonie "przeglądaj...". Otworzy się okno, w którym znajdujemy zdjęcie na dysku i zostani ono automatycznie wstawione do aukcji. Warto też zaznaczyć opcję miniaturka.
 

 Po przejściu trochę niżej możemy wstawić cenę wywoławczą, lub cenę kup teraz. Jeśli wybraliśmy kup teraz to ustawiamy cenę za jaką chcemy przedmiot sprzedać, natomiast cena wywoławcza to niska cena, która będzie podbijana przez licytujących. Jeśli boimy się i nie chcemy sprzedać przedmiotu zbyt tanio, możemy ustalić cenę mnimalną, wówczas przedmiot nie zostanie sprzedany dopóki ktoś nie da ceny którą ustaliliśmy. Pamiętajmy jednak, że wybranie tej opcji kosztuje 2zł. Bezpieczeństwo niestety kosztuje...
 

 Wybieramy formy płatności jakie możemy udostępnić, czyli np. wpłata na konto, lub pobranie.
Można też promować swój towar wybierając „opcje dodatkowe”, np.”pogrubienie, podświetlenie, wyróżnienie, jednak każda z tych obca jest płatna – cena podana jest obok. Następnie klikamy przycisk „dalej”, wyswietli się nam w
 


Następnie klikamy przycisk „dalej”, wyswietli się nam wówczas cena jaką musimy zapłacić za wystawienie i sprzedaż przedmiotu.
Jeśli wszystko się zgadza akceptujemy aukcję i nasz towar jest już wystawiony na sprzedaż.


Reklamacopyright © e-targ.pl